بسیار خوشوقت هستیم که شما این سایت را برای یافتن اطلاعات مورد نیاز خود در زمینه سلامت جنسی و بیماری ایدر انتخاب کرده اید.

حدود ۳۰ سال است که در مورد ایدز به مردم جهان هشدار داده می شود. ایدز میلیون ها نفر را از بین برده است و میلیون ها نفر دیگر را آلوده کرده است و هنوز هیچ راه قطعی برای درمان آن پیدا نشده است.

طبق نظر کارشناسان، هسته مبارزه با ایدز آموزش است. آموزش پیشگیری از ایدز، خطر ابتلا و آسیب پذیری مردم را کاهش می دهد و مردم را مطلع می سازد. این در حالی است که بدون آموزش ایدز به گسترش غیرقابل کنترل خود ادامه می دهد و افراد بیشتری را به خود مبتلا می کند.

با توجه به نقش کلیدی آموزش در پیشگیری و کنترل ایدز در جامعه و استفاده گسترده از رایانه و اینترنت در کشور٬ نیاز به تاسیس پایگاه اطلاعاتی Online به زبان فارسی در این زمینه٬ برای استفاده اقشار مختلف جامعه و پاسخ به سئوالات متداول در مورد ایدز احساس می شود.

مجموعه ایران اچ ای وی با توجه به اهمیت بالای اطلاع رسانی در خصوص بیماری ایدز و سلامت جنسی، تصمیم به ارائه اطلاعات با درج رفرنس های علمی و معتبر گرفتند تا به این صورت ساده ترین روش در دسترس را برای اطلاع رسانی به عموم مردم انتخاب کنند.

ایران اچ ای وی با بیان صریح کلمات با هدف ارائه اطلاعات به زبانی ساده، تنها منبع اطلاع رسانی و آگاهی دهی به همه پارسی زبانان و بخصوص جوانان عزیز است، همه می دانیم که آگاهی تنها ابزاری است که جوانان، به عنوان «مهم ترین گروه در خطر» می توانند به آن مسلّح باشند و خود را در برابر آسیب ها حفظ کنند. پس مطالب این سایت را به دقت بخوانید و خواندن آن را به دیگران نیز توصیه  کنید.

ارجاع و استفاده موردی از مطالب در دیگر سایت ها و رسانه های الکترونیک تنها با ذکر نام ایران اچ‌آی‌وی و درج لینک به همان مطلب مجاز است.

ذکر مطلب در رسانه های چاپی فقط با کسب اجازه قبلی مجاز است.