ایران اچ ای وی

بسیار خوشوقت هستیم که شما این سایت را برای یافتن اطلاعات مورد نیاز خود انتخاب کرده اید.

در حدود  ۳۰ سال است که در مورد ایدز به مردم جهان هشدار داده می شود.

ایدز میلیونها نفر را از بین برده است و میلیونها نفر دیگر را آلوده کرده است و هنوز هیچ راه قطعی برای درمان آن وجود ندارد.

بسیاری از افراد درباره ایدز شنیده اند اما خیلی ها در مورد اینکه واقعا ایدز چیست اطلاعات اولیه و پایه را ندارند.

طبق نظر کارشناسان٬ هسته  مبارزه  با ایدز٬ آموزش است. آموزش پیشگیری از ایدز٬ خطر ابتلا و آسیب پذیری مردم را کاهش می دهد و بدون آموزش ٬ ایدز به گسترش غیرقابل کنترل خود ادامه خواهد داد.

با توجه به نقش کلیدی آموزش در پیشگیری و کنترل ایدز در جامعه و نیز گسترش روزافزون فناوری اطلاعات و استفاده از رایانه و اینترنت در کشور٬ نیاز به تاسیس پایگاه اطلاعاتی Online به زبان فارسی در این زمینه٬ برای استفاده اقشار مختلف جامعه و پاسخ به سئوالات متداول در مورد ایدز احساس می شود.

بدلیل اهمیت موضوع و از آنجایی که این اطلاعات مورد نیاز همه افراد جامعه بویژه نوجوانان و جوانان می باشد، تصمیم به ارایه آن به زبانی ساده و قابل استفاده برای عموم و البته براساس منابع علمی معتبر  گرفتیم.

 اگر در مواردی٬ مسایل را صریحتر بیان کرده ایم٬ به این دلیل بوده که هدف ما٬ تنها اطلاع رسانی و آگاهی دهی به همه پارسی زبانان و بخصوص جوانان عزیزمان است، همه می دانیم که آگاهی تنها ابزاری است که جوانان، به عنوان «مهم ترین گروه در خطر» می توانند به آن مسلّح باشند و خود را در برابر آسیب ها حفظ کنند. پس مطالب این سایت را به دقت بخوانید و خواندن آن را به دیگران نیز توصیه  کنید.

اگر کاستی و نقصی در مطالب می بینید و یا نظری و پیشنهادی دارید، لطفاً از ما دریغ نکنید.

.

ارجاع و استفاده موردی از مطالب در دیگر سایت ها و رسانه های الکترونیک تنها با ذکر نام ایران اچ‌آی‌وی و درج لینک به همان مطلب در ایران اچ‌آی‌وی مجاز است.

ذکر مطلب در رسانه های چاپی فقط با کسب اجازه قبلی مجاز است.